



![[CEGIEŁKA] Kulisy manipulacji. Jak teorie spiskowe stały sie faktem - Marcin Rola, Jarosław Kornaś](/environment/cache/images/300_300_productGfx_5410/KSIAZKA-Z-CEGIELKA.webp)






Producent
Ocena
Cena
-
od
do
Liberalizm
Wielki reset, czyli Komunizm 2.0 Manifest Kapitalistyczny XXI wieku - Bartosz Baran

Jesteśmy świadkiem nowej socjalistycznej fali. Wiele kwestii, które poruszają dzisiejsze społeczeństwa jest sztucznie tworzonych przez mass media na życzenie socjalistycznej agendy. Problemy takie jak częste kryzysy finansowe, pogorszenie stanu życia przeciętnego obywatela czy kolosalny wzrost nierówności w podziale bogactwa stają się rzeczywiście coraz bardziej zauważalne, jednak powodem tego zjawiska nie jest kapitalizm, tylko keynesizm, co zostanie przedstawione na łamach tej książki. Ponadto analiza makroekonomiczna pozwoli Ci przygotować siebie i swoje finanse na największy gospodarczy bust (kryzys) w historii oraz upadek obecnego systemu monetarnego opartego na dolarze.
(fragmenty wstępu)
Poza porządek. Kolejne 12 życiowych zasad - Jordan B. Peterson

Jak Autor sam pisze we wstępie: „Ufam, że Czytelnicy uznają tę książkę za równie pomocną, co jej poprzedniczkę zawierającą pierwszy zestaw dwunastu zasad. Fakt, że tak wiele osób utrzymuje, iż czerpią siłę oraz inspirację z rozważań i historii, którymi mam przyjemność i zaszczyt się dzielić, niezmiennie pozostaje dla mnie źródłem bezgranicznego zadowolenia i wdzięczności”.
Socjalizm i demokracja - Waldemar Rajca

Fundacja Akademia Patriotów z Wrocławia wydała książkę Waldemara Jana Rajcy pt. „Socjalizm i demokracja” – jest to zbiór 480 zwięzłych myśli antydemokratycznych i antysocjalistycznych. Wstęp do tego tytułu napisali: Stanisław Michalkiewicz i europoseł Michał Marusik.
W pajęczynie demokratycznej biurokracji - Waldemar Jan Rajca

Fundacja Akademia Patriotów z Wrocławia wydała książkę pt. „W pajęczynie demokratycznej biurokracji” – jest to zbiór felietonów Waldemara Jana Rajcy.
Wolnorynkowa koncepcja państwa - Tomasz Cukiernik

Pan Tomasz Cukiernik przestawia w tej książce wolnościową koncepcję państwa, ogranicza się do aspektu ekonomiczno-politycznego. Nie tylko przedstawia tę koncepcję, ale dokonuje tego na tle krytyki tak zwanego państwa opiekuńczego, które miałoby stanowić remedium na kapitalistyczny wyzysk.
Książka ta stanowi nieoceniony przewodnik, również dla ludzi autentycznie poszukujących prawdy o sobie samych, a zwłaszcza – o państwie i gospodarce. Nieocenioną zaletą jest ilustracja każdej tezy liczbami i wykresami, które mogą przekonać do ich prawdziwości każdego człowieka inteligentnego i niezaczadzonego fałszywą ideologią. Wreszcie autor przedstawia przykłady zastosowania różnych rozwiązań liberalnych, jak gdyby odpowiadając na natrętne dopytywania niedowiarków, jakie państwo na świecie funkcjonuje według przedstawionej prawicowej koncepcji.
Stanisław Michalkiewicz
A nie mówiłem? - Robert Gwiazdowski

Nie mamy w Polsce kapitalizmu i nigdy nie mieliśmy. To, co mamy, tak ma się do ulubionego ustroju Adama Smitha, jak przez wiele lat miała się "demokracja" w państwach realnego socjalizmu do demokracji zachodniej.
Dobry "zły" liberalizm - Stanisław Michalkiewicz

Doktryna liberalizmu a rozwój ekonomiczny społeczeństwa - Ewa Topczewska



Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.





