Promocje
Wielkopolska niezłomna - Waldemar Handke
Wielkopolska niezłomna - Waldemar Handke
49,00 zł 39,90 zł
szt.
Okna zatkane szmatami - Józef Mackiewicz
Okna zatkane szmatami - Józef Mackiewicz
59,90 zł 54,90 zł
szt.
Między parafią a łagrem - Józef Kuczyński
Między parafią a łagrem - Józef Kuczyński
30,00 zł 28,50 zł
szt.
Naziści i Szabesgoje - Stanisław Michalkiewicz
Naziści i Szabesgoje - Stanisław Michalkiewicz
49,00 zł 39,00 zł
szt.
Niemcy, Żydzi i folksdojcze - Stanisław Michalkiewicz
Niemcy, Żydzi i folksdojcze - Stanisław Michalkiewicz
45,00 zł 39,00 zł
szt.
Żydzi. Świat, Pieniądze - Jacques Attali
Żydzi. Świat, Pieniądze - Jacques Attali
49,90 zł 45,00 zł
szt.
Nacjonalizm Chrześcijański - Jędrzej Giertych
Nacjonalizm Chrześcijański - Jędrzej Giertych
12,00 zł 8,50 zł
szt.
Matrioszka od środka czyli rosyjskie klimaty
Matrioszka od środka czyli rosyjskie klimaty
35,00 zł 32,00 zł
szt.
Czerwona trucizna - Leszek Żebrowski
Czerwona trucizna - Leszek Żebrowski
45,00 zł 39,00 zł
szt.
Świat powojenny i Polska - Roman Dmowski
Świat powojenny i Polska - Roman Dmowski
35,00 zł 25,00 zł
szt.
Produkt dnia
Cara al Sol - Tadeusz Zubiński
Cara al Sol - Tadeusz Zubiński
45,00 zł 39,90 zł
szt.
To tylko mafia - Wojciech Sumliński
To tylko mafia - Wojciech Sumliński
44,90 zł
szt.
Wielka hucpa - Norman Finkelstein
Wielka hucpa - Norman Finkelstein
52,50 zł 49,90 zł
szt.
Choroba czerwonych oczu - Stanisław Michalkiewicz
Choroba czerwonych oczu - Stanisław Michalkiewicz
45,00 zł 39,00 zł
szt.
Rotmistrz Pilecki - raporty z Auschwitz
Rotmistrz Pilecki - raporty z Auschwitz
45,00 zł 39,90 zł
szt.
Paszkwil Wyborczej - Leszek Żebrowski III wydanie
Paszkwil Wyborczej - Leszek Żebrowski III wydanie
34,90 zł 29,99 zł
szt.
Anderstend 2 - Kacper A. Hefta
Anderstend 2 - Kacper A. Hefta
25,00 zł
szt.
Regulamin

Regulamin dokonywania zakupów w księgarni internetowej Capitalbook.

Sklep internetowy Capitalbook.pl, działający pod adresem www.capitalbook.pl, prowadzony jest przez: Capital spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie, przy
ul. Kwitnącej 5/6, 01-926, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców Prowadzonych przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000492872, REGON: 147028154, NIP: 118-209-60-57,

§1

Definicje pojęć:

Sklep - sklep internetowy działający pod adresem http://www.capitalbook.pl, sprzedający towary za pośrednictwem Internetu;

Dni robocze - wszystkie dni tygodnia od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy;

Czas realizacji zamówienia - czas, w jakim Sklep skompletuje zamówienie i przekaże je przewoźnikowi realizującemu wybraną przez Klienta formę dostawy;

Klient - osoba fizyczna lub prawna dokonująca zakupów w Sklepie, posiadająca konto klienta;

Gość - osoba fizyczna lub prawna dokonująca zakupów w Sklepie bez pełnej rejestracji.

Konto Klienta - baza zawierająca dane Klienta służące do realizacji składanych zamówień, historię zamówień, preferencje klienta dotyczące wybranych funkcjonalności sklepu, dane dotyczące wpłat i nadpłat z tytułu zamówień;

Przelew tradycyjny - płatność wykonywana przez Klienta w banku poprzez konto internetowe lub stacjonarne lub na poczcie;

Przelew elektroniczny - płatność wykonywana przez Klienta z konta bankowego on-line, za pośrednictwem systemu Transferuj.pl lub innych systemów płatności on-line;

Karta płatnicza - płatność realizowana przez Klienta za pomocą karty płatniczej, za pośrednictwem systemu płatności on-line. Dostępne karty płatnicze: 

 • Visa
 • Visa Electron
 • MasterCard
 • MasterCard Electronic
 • Maestro

E-book - książki w wersji elektronicznej, których treść zapisana w formie elektronicznej, przeznaczona jest do odczytania za pomocą odpowiedniego oprogramowania zainstalowanego w urządzeniu komputerowym (np. komputer osobisty, czytnik książek elektronicznych itp.). Pliki z treścią książki mogą być w postaci plików PDF lub EPUB bądź w postaci plików w innych formatach oferowanych przez Sklep;

Audiobook - nagranie dźwiękowe w formie elektronicznej zawierające odczytany przez lektora tekst publikacji książkowej (w formacie audio, mp3 lub innym);

Pliki elektroniczne - e-booki, audiobooki i inne produkty oferowane do sprzedaży w formie pliku do odczytania na odpowiednim urządzeniu elektronicznym;

PDF - format zapisu e-booka w pliku, który można odczytać po pobraniu na dowolne urządzenie elektroniczne, wyposażone w czytnik PDF;

EPUB, Mobi - standardy zapisu służące do publikowania e-booków;.

§2

Przyjmowanie i realizacja zamówień. 

1.  Sklep prowadzi sprzedaż towarów i usług za pośrednictwem internetu.
2.  Istnieje możliwość dokonania zamówienia przez telefon, pod numerem: 533 496 436
3.  Informacje o towarach i usługach Sklep zamieszcza na stronie www.capitalbook.pl
4.  Klientem Sklepu może być osoba fizyczna posiadająca pełną lub ograniczoną zdolność do czynności prawnych oraz osoba prawna.

5.  Zamówienia od Klientów są przyjmowane przez stronę internetową www.capitalbook.pl przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.

6.  Do dokonywania zakupów w Sklepie niezbędne jest posiadanie aktywnego konta poczty elektronicznej. Aby założyć konto należy zrejestrować się jako klient, w tym podać adres email, określić hasło do konta i zaakceptować regulamin.

7.  Istnieje możliwość dokonania zakupów jako Gość, bez rejestrowania konta klienta, konieczne jest jednak podanie danych i akceptacja Regulaminu.

8.  Klient, przesyłając do Sklepu zamówienie, składa ofertę zawarcia umowy sprzedaży zamawianych towarów lub usług ze Sklepem. Wysłane przez Sklep potwierdzenie przyjęcia zamówienia na podany przez Klienta adres e-mail stanowi oświadczenie o przyjęciu oferty, o której mowa powyżej. Sklep ma prawo zwrócić się do Klienta z prośbą o potwierdzenie zamówienia.

9.  W celu złożenia zamówienia Klient musi dokonać:
a) wyboru zamawianych towarów lub usług,

b) wyboru sposobu dostawy oraz adresu dostawy i adresu, na jaki ma być wystawiona faktura (mogą to być różne adresy),

c) wyboru sposobu płatności.

10.  W przypadku niedostępności towarów objętych zamówieniem w magazynie, u dostawców Sklepu lub z innych przyczyn i braku możliwości realizacji zamówienia Klienta, Sklep zawiadomi o tym fakcie Klienta najpóźniej w terminie 30 (trzydziestu) dni licząc od daty zawarcia umowy i zwróci wpłacone pieniądze. Powiadomienie zostanie wysłane na adres e-mail wskazany przez Klienta w formularzu zamówienia, lub poprzez kontakt telefoniczny na numer telefonu wskazany przez Klienta.

11.  W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem w magazynie, u dostawców Sklepu lub z innych przyczyn uniemożliwiających realizację zamówienia w czasie przewidzianym w tym zamówieniu (np. opóźnienie dostaw przez dostawców Sklepu), Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji. Klient ma następujące możliwości:

a) częściowa realizacja - wybór przez Klienta tej możliwości powoduje zrealizowanie zamówienia dotyczącego wyłącznie dostępnych towarów, Sklep zostaje zwolniony z obowiązku realizacji zamówienia na towary niedostępne,

b) anulowanie całości zamówienia - wybór przez Klienta tej możliwości powoduje zwolnienie Sklepu z obowiązku realizacji zamówienia.

c) realizacja w terminie późniejszym, po ustaniu przyczyn powodujących niemożność realizacji zamówienia.

d) Jeśli Klient dokonał zapłaty za towar - Sklep zwróci należność, odpowiednio do wybranego sposobu realizacji zamówienia.

12.  Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży w magazynie Sklepu lub u jego dostawców. 

13. Czas realizacji zamówienia wynosi 5 dni roboczych. Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu zaksięgowania płatności na rachunku bankowym, momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji przy płatności kartą, lub potwierdzenia zamówienia przy płatności przy odbiorze.

§3

Zmiany w zamówieniach. 

Klient może dokonywać zmian w zamówieniu lub je anulować do momentu przekazania zamówienia do wysyłki. Wprowadzanie zmian możliwe jest poprzez kontakt z przedstawicielami Capital sp. z o. o. za pośrednictwem formularza kontaktu, poprzez e-mail, lub telefonicznie.

§4

Ceny towarów. 

1.  Wszystkie ceny towarów zamieszczone na stronie internetowej Sklepu:
a) podawane są w złotych polskich, lub ich ekwiwalencie w walutach obcych;

b) zawierają podatek VAT,

c) nie zawierają informacji dotyczących ewentualnych opłat celnych,

d) nie zawierają informacji dotyczących kosztów dostawy.

2.  Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.
3.  Sklep zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian cen towarów, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych i wyprzedaży lub wprowadzania w nich zmian. Uprawnienie powyższe nie ma wpływu na ceny towarów w zamówieniach złożonych przed datą wejścia w życie zmiany ceny, warunków akcji promocyjnych lub wyprzedaży.
4.  Promocje w Sklepie nie podlegają łączeniu, o ile regulamin promocji nie stanowi inaczej.
5.  Koszty dostawy zostaną uwzględnione w cenach towarów proporcjonalnie do ich wartości. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób. 

§5

Dostawa towaru

1.  Dostawa zakupionego towaru według odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej, firm kurierskich: InPOST, Geist i DPD.

2.  Koszt dostawy uzależniony jest od wybranego przez Klienta sklepu sposobu dostawy zamówionego towaru. Szczegółowe warunki dostawy opisane są w zakładce "Dostawa"
3.  Zakupy na kwotę wyższą niż 200,00 zł z przedpłatą na konto lub za pośrednictwem kart płatniczych wysyłamy na nasz koszt za pośrednictwem firmy kurierskiej oraz Pocztą Polską.
4.  Istnieje możliwość bezpłatnego dostarczenia zamówienia, wyłącznie na terenie Warszawy, na obszarze podanym w Warunkach dostawy.

5. Przesyłki wysyłane za pomocą Poczty Polskiej, listem zwykłym, wysyłane są na ryzyko i odpowiedzialność kupującego. Przesyłka ta jest nierejestrowana i nie można jej reklamować.

 §6

Formy płatności. 

1.  Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary z dostawą na terytorium Polski:

a) płatność przy odbiorze.

b) przelew bankowy, przelew elektroniczny, karta płatnicza w jednym z systemów płatności elektronicznych akceptowanych przez Sklep, przelew środków za pomocą platformy elektronicznej współpracującej ze Sklepem. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu przez Sklep potwierdzenia poprawnego wykonania operacji od operatora płatności, w przypadku przelewu bankowego - po wpłynięciu wpłaty na konto Sklepu. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

2.  Zamówienia z dostawą poza terytorium Polski mogą być opłacone wyłącznie kartą płatniczą w jednym z systemów płatności elektronicznych akceptowanych przez Sklep, przelewem międzynarodowym lub poprzez system płatności elektronicznych PayPal. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu przez Sklep potwierdzenia poprawnego wykonania operacji od operatora płatności.

3.  W przypadku wybranych towarów Sklep zastrzega sobie możliwość wyłączenia niektórych form płatności za zamówienie.

4.  Sklep zastrzega sobie prawo do wyłączenia formy płatności "płatność przy odbiorze" Klientowi, który nie odbierze dwóch kolejno zrealizowanych zamówień płatnych przy odbiorze, bez względu na formę dostawy. Przywrócenie formy dokonania zapłaty "płatność przy odbiorze" dla danego Klienta następuje po złożeniu i odebraniu kolejnego zamówienia opłaconego w inny sposób niż "przy odbiorze".

5. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

§7

Reklamacje. 

 1. Nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem Sklepu, Klient może zgłaszać pisemnie na adres: sklep@capitalbook.pl. W reklamacji Klient powinien podać swoje imię i nazwisko, adres do korespondencji, rodzaj i datę wystąpienia nieprawidłowości związanej z funkcjonowaniem Sklepu.
 2. Towary mogą być objęte gwarancją producenta lub dystrybutora. Klient może skorzystać, według swojego wyboru, z uprawnień gwarancyjnych bezpośrednio u gwaranta (producenta lub dystrybutora) oraz z uprawnień przysługujących mu od sprzedawcy z tytułu rękojmi.
 3. W przypadku stwierdzenia niezgodności towaru z umową Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie. Uprawnienie to przysługuje w ciągu 2 (dwóch) lat od daty doręczenia towaru, pod warunkiem zawiadomienia Sklepu o niezgodności w ciągu 2 (dwóch) miesięcy od jej wykrycia. W takim przypadku Klient powinien odesłać towar przesyłką pocztową ekonomiczną na adres: Capital sp z o. o. ul. Kwitnąca5/6, 01-926 Warszawa, lub skorzystać z formularza zwrotów. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu z opisem reklamacji Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
 4. Sklep, najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem, ustosunkuje się do złożonej reklamacji i poinformuje Klienta o dalszym postępowaniu. W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy. Jeśli nie będzie to możliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru) Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny towaru. 
 5. Szczegółowe warunki gwarancji i czas jej trwania podawane są w karcie gwarancyjnej wystawionej przez gwaranta, o czym Klient będzie poinformowany na Stronie produktowej. Jeśli dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w dokumencie gwarancji.

§8

Prawo odstąpienia od umowy. 

1.  Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, Klient będący osobą fizyczną, dokonujący zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki. Klient powinien złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz dokonać zwrotu towaru do Sklepu.

2.  Zwracane towary muszą być kompletne, nieuszkodzone, nie noszące śladów użytkowania.

3.  Zwracany towar należy odesłać najpóźniej w ciągu 30 dni od odstąpienia od umowy wraz z oświadczeniem o zwrocie na adres: Capital sp. z o. o., ul. Tenisowa 8/U1, 02-602 Warszawa za pomocą formularza zwrotów (https://capitalbook.com.pl/pl/i/Zwroty/4).

4.  Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

5.  Sklep dokonuje zwrotu należności za zwrócony towar (cena towaru oraz koszt dostawy proporcjonalnie do wartości zwracanego towaru) w ciągu 14 (czternastu) dni roboczych, na konto bankowe Klienta.

§9

Zwrot należności Klientom. Nadpłaty. 

1.  W przypadku zaistnienia okoliczności zobowiązujących Sklep do zwrotu należności wpłaconych przez Klienta na konto Sklepu, zwrot ten następuje maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych.
2. Jeżeli Klient dokonał płatności kartą płatniczą lub przelewem elektronicznym zwrot należności następuje na kartę kredytową lub rachunek bankowy, z którego nastąpiła płatność. W przypadku płatności przelewem tradycyjnym, płatności przy odbiorze lub gdy z przyczyn niezależnych od Sklepu identyfikacja rachunku bankowego, z którego nastąpiła płatność jest niemożliwa, zwrot nastąpi na konto Klienta w Sklepie. Sklep zastrzega sobie prawo do zweryfikowania tożsamości Klienta składającego polecenie zwrotu.
3.  W przypadku powstania nadpłat na koncie Klienta obowiązują następujące zasady zwrotu:
a) nadpłata przekraczająca 5,00 (słownie: pięć) złotych może być wykorzystana na zakupy w Sklepie lub zwrócona na zasadach opisanych w punktach 1 i 2,
b) nadpłata o wartości pomiędzy 1,00 (jeden) zł, a 5,00 (pięć) zł może być wykorzystana na zakupy w Sklepie,
c) nadpłata poniżej 1,00 (jeden) zł może być wykorzystana na zakupy w Sklepie w ciągu 6(sześciu) miesięcy od powstania nadpłaty.
4.  Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedokonanie zwrotu należności lub opóźnienie terminu zwrotu, jeżeli Klient, pomimo wezwania przesłanego na jego adres mailowy, nie wskaże numeru konta bankowego, na które ma nastąpić wpłata lub gdy nie przekaże Sklepowi wszystkich danych koniecznych do dokonania wpłaty. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedokonanie zwrotu należności lub jego opóźnienie, jeżeli nastąpiło to z powodu przekazania przez Klienta błędnych danych osobowych (imię, nazwisko, adres) lub błędnego numeru konta.

§ 10

Dane osobowe. 

1.  Składając zamówienie w Sklepie, Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie Capital sp. z o. o.. oraz na ich przetwarzanie dla celów realizacji umowy. Podanie danych osobowych przez Klienta jest dobrowolne, jednak brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia zrealizowanie zamówienia przez Sklep. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych.

2.  Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.

3.  W przypadku wyrażenia przez Klienta dodatkowej zgody dane osobowe będą przetwarzane przez Sklep w celu informowania Klienta o nowych towarach, promocjach i usługach dostępnych w Sklepie.

4.  Klienci Sklepu maja prawo wglądu do swoich danych osobowych, poprawiania ich oraz żądania usunięcia. 

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.
Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku.

Polityka prywatności serwisu www.capitalbook.pl

 1. Informacje ogólne

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług sprzedaży książek poprzez Serwis.

 1. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jestCapital sp. z o .o.  z siedzibą w Warszawie, przy ul. Kwitnącej 5/6.  KRS:0000492872 NIP: 118 209 60 57 REGON: 147028154.
 1. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi - ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.
 2. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.
 3. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
 4. poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje
 5. poprzez gromadzenie plików “cookies”.
 6. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.
 7. dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego
 8. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
 9. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.
 10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.
 11. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis www.capitalbook.pl. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji - nasze dane znaleźć można w zakładce - KONTAKT.

§ 11

Postanowienia końcowe. 

1.  Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a Capital sp. z o. o.

2.  Towary prezentowane na stronach www Sklepu internetowego nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Informacja o towarach zamieszczona na stronach www nie oznacza, że towary są dostępne w magazynie Sklepu lub u jego dostawców.

3.  Sklep nie ponosi odpowiedzialności za blokowanie przez administratorów serwerów pocztowych przesyłania wiadomości na adres e-mail wskazany przez Klienta oraz za usuwanie i blokowanie wiadomości e-mail przez oprogramowanie zainstalowane na komputerze używanym przez Klienta.

4.  Sklep nie ponosi odpowiedzialności za błędy w obsłudze zamówienia lub innych dyspozycji Klienta, powstałe wskutek przekazania przez Klienta błędnych danych.

5. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za transakcje dokonane przez nieuprawnione osoby trzecie, które uzyskały dostęp do konta Klienta w wyniku niedochowania zasad ostrożności przez Klienta przy posługiwaniu się loginem i hasłem do konta.

6.  Sklep wykorzystuje pliki cookies do obserwacji sposobów użytkowania strony www.capitalbook.pl. Jeśli Klient nie wyraża zgody na korzystanie z plików cookies powinien, w dowolnym momencie, zaznaczyć w ustawieniach przeglądarki opcję odrzucania plików cookies lub sygnalizowania ich przesłania.

7.  Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla Warszawy Żoliborza.

8.  W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, a w szczególności Kodeksu Cywilnego, Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141 z 2002 r., poz.1176, z późn. zm. ) oraz przepisy Ustawy o ochronie niektórych praw Konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22 z 2000r. ,poz.271 z późn. zm.)

9.  Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia: 01.01.2015r.

10.  Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu wchodzą w życie w terminie wskazanym przez Sklep, www.capitalbook.pl. Zamówienia złożone przed datą wejścia w życie zmian do niniejszego Regulaminu są realizowane na podstawie zapisów obowiązujących w dniu złożenia zamówienia.

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Nowości
Karierowicz - Józef Mackiewicz
Karierowicz - Józef Mackiewicz
42,00 zł
szt.
Psychoza strachu, zaplanowana epidemia
Psychoza strachu, zaplanowana epidemia
19,90 zł
szt.
POLACTWO - RAFAŁ A. ZIEMKIEWICZ
POLACTWO - RAFAŁ A. ZIEMKIEWICZ
44,90 zł
szt.
Świat powojenny i Polska - Roman Dmowski
Świat powojenny i Polska - Roman Dmowski
35,00 zł 25,00 zł
szt.
Słowianie połabscy - PRACA ZBIOROWA
Słowianie połabscy - PRACA ZBIOROWA
69,90 zł
szt.
Pogrom 1907 - Wacław Holewiński
Pogrom 1907 - Wacław Holewiński
49,00 zł
szt.
Waluty
Statystyki
Produkty:
2115
Kategorie:
98
Nowości:
66
Promocje:
218
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl