FB
1pxPromocje
Hiszpania Franco - Adam Wielomski
Hiszpania Franco - Adam Wielomski
59,90 zł 49,90 zł
szt.
Trisomia - Izabela Adamczyk, Jan Kazimierz Adamczyk
Trisomia - Izabela Adamczyk, Jan Kazimierz Adamczyk
29,90 zł 24,90 zł
szt.
Tęczowy terror - Bogdan Dobosz
Tęczowy terror - Bogdan Dobosz
33,00 zł 29,00 zł
szt.
[E-book] Bracia - Karol Bunsch
[E-book] Bracia - Karol Bunsch
49,00 zł 39,00 zł
szt.
Talmud o gojach - Ks. Dr Stanisław Trzeciak
Talmud o gojach - Ks. Dr Stanisław Trzeciak
54,90 zł 45,00 zł
szt.
Piastowie. Walka o tron 1138-1320 - Tomasz Targański
Piastowie. Walka o tron 1138-1320 - Tomasz Targański
54,99 zł 49,90 zł
szt.
[E-book] Sztuka wojny. Traktat - Piotr Plebaniak
[E-book] Sztuka wojny. Traktat - Piotr Plebaniak
34,00 zł 26,00 zł
szt.
[E-book] Rozwój moralności - Feliks Koneczny
[E-book] Rozwój moralności - Feliks Koneczny
49,90 zł 35,00 zł
szt.
1pxProdukt dnia
Rozwój moralności - Feliks Koneczny
Rozwój moralności - Feliks Koneczny
49,90 zł 39,90 zł
szt.
Anderstend 2 - Kacper A. Hefta
Anderstend 2 - Kacper A. Hefta
25,00 zł
szt.
Zapiski Mohera - Wojciech Reszczyński
Zapiski Mohera - Wojciech Reszczyński
35,00 zł 9,90 zł
Pakiet Braun
Pakiet Braun
144,90 zł
zestaw zobacz więcej
Ireneusz Lisiak - Pakiet „duży”
Ireneusz Lisiak - Pakiet „duży”
233,60 zł
szt.
Choroba czerwonych oczu - Stanisław Michalkiewicz
Choroba czerwonych oczu - Stanisław Michalkiewicz
45,00 zł 39,00 zł
szt.
Fundusz zbrodni. Kulisy Afery FOZZ - Leszek Szymowski
Fundusz zbrodni. Kulisy Afery FOZZ - Leszek Szymowski
49,90 zł 42,00 zł
szt.
Bestsellery
Polska czy UkroPolin czyli Polska Palestyną Europy - Krzysztof Baliński
Polska czy UkroPolin czyli Polska Palestyną Europy - Krzysztof Baliński

49,90 zł

Cena regularna: 54,90 zł

Najniższa cena: 59,90 zł
szt.
Noce z Dudą - Izabela Pek
Noce z Dudą - Izabela Pek

59,99 zł

szt.
Zakazana historia Polski. Od Piastów do Jagiellonów. Tom I - Grzegorz Braun
Zakazana historia Polski. Od Piastów do Jagiellonów. Tom I - Grzegorz Braun

42,00 zł

Cena regularna: 49,90 zł

Najniższa cena: 42,00 zł
szt.
Wołyń bez mitów. Kulisy ukraińskiego ludobójstwa na Polakach - red. Paweł Zdziarski
Wołyń bez mitów. Kulisy ukraińskiego ludobójstwa na Polakach - red. Paweł Zdziarski

49,90 zł

Cena regularna: 59,90 zł

Najniższa cena: 59,90 zł
szt.
Talmud o gojach - Ks. Dr Stanisław Trzeciak
Talmud o gojach - Ks. Dr Stanisław Trzeciak

45,00 zł

Cena regularna: 54,90 zł

Najniższa cena: 54,90 zł
szt.
Koniec Polski? - Wojciech Sumliński, Tomasz Budzyński, MIchał Krupa
Koniec Polski? - Wojciech Sumliński, Tomasz Budzyński, MIchał Krupa

44,90 zł

Cena regularna: 59,90 zł

Najniższa cena: 49,90 zł
szt.

Planeta Małp - Pierre Boulle

Cena: 59,00 zł 59.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Wydawnictwo: ART RAGE
Kod produktu: 1C73-92584
Opis

Jest rok 2500. Po dwóch latach międzygalaktycznej podróży wysłany z Ziemi statek kosmiczny ląduje na nieznanej planecie, gdzieś w Pasie Oriona. Zastany świat uderzająco przypomina rodzinną planetę kosmonautów. Ta sama atmosfera, woda, roślinność. Są tam również ludzie. Zniewoleni przez inteligentne małpy: prawdziwych władców planety.

Napisana w 1963 roku powieść SF francuskiego pisarza i dyplomaty Pierra Boulle – sfilmowana i nagrodzona Oskarem pięć lat później – to już klasyka gatunku. Klasyka niejako zapomniana, przysłonięta przez ogromny sukces kolejnych filmów z serii. Teraz ukazuje się w nowym tłumaczeniu Agaty Kozak.Obowiązkowa pozycja dla fanów Stanisława Lema i Janusza Zajdla.

Ta fantastycznonaukowa powieść, w której inteligentne małpy zyskują władzę nad ludźmi, doczekała się licznych adaptacji - od filmów, przez komiksy, po seriale - w tym nagradzanej, pięcioczęściowej serii filmów i obrazu w reżyserii Tima Burtona (2001)

Dane techniczne
Liczba stron 214
Okładka twarda
Format 155x212 mm
ISBN 9788367515191
Wydawnictwo ART REGE
Rok wydania 2023
Opinie o produkcie (0)
1pxNewsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
1pxNowości
Saga rodu Le Penów - Kacper Kita
Saga rodu Le Penów - Kacper Kita
49,90 zł
szt.
Magna Polonia numer 38
Magna Polonia numer 38
17,50 zł
szt.
Biała armia - Anton Denikin
Biała armia - Anton Denikin
80,00 zł
szt.
Noce z Dudą - Izabela Pek
Noce z Dudą - Izabela Pek
59,99 zł
szt.
Równowaga i harmonia - Gustave Thibon
Równowaga i harmonia - Gustave Thibon
45,00 zł
szt.
Gram vabank - Grzegorz Braun
Gram vabank - Grzegorz Braun
55,00 zł
szt.
Zawsze Wierni nr 232 (3/2024)
Zawsze Wierni nr 232 (3/2024)
22,00 zł
szt.
1pxWaluty
Statystyki
Produktów:
5328
Kategorii:
148
Nowości:
42
Promocje:
198
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium