Promocje
Józef Mackiewicz i krytycy - Marek Byzura
Józef Mackiewicz i krytycy - Marek Byzura
54,90 zł 49,90 zł
szt.
Sowiety - Paweł Wieczorkiewicz
Sowiety - Paweł Wieczorkiewicz
39,90 zł 35,00 zł
szt.
Łamacze kodów. Historia kryptologii - David Kahn
Łamacze kodów. Historia kryptologii - David Kahn
149,00 zł 139,00 zł
szt.
Ostatnie dni Hitlera - Michael A. Musmanno
Ostatnie dni Hitlera - Michael A. Musmanno
42,80 zł 39,90 zł
szt.
Życie Jezusa Chrystusa - Abp Fulton Sheen
Życie Jezusa Chrystusa - Abp Fulton Sheen
69,00 zł 59,00 zł
szt.
Pakiet książek o Wyklętych Waldemara Handke
Pakiet książek o Wyklętych Waldemara Handke
113,90 zł 89,00 zł
szt.
Szturm. Antologia nowoczesnego nacjonalizmu
Szturm. Antologia nowoczesnego nacjonalizmu
39,90 zł 29,90 zł
szt.
W kraju czarnych koszul - Stefan  Niebudek
W kraju czarnych koszul - Stefan Niebudek
25,00 zł 19,90 zł
szt.
(E-book) Niemcy, Rosja i kwestia polska - Roman Dmowski
(E-book) Niemcy, Rosja i kwestia polska - Roman Dmowski
20,00 zł 15,00 zł
szt.
Zdrada nr 447 - Stanisław Michalkiewicz
Zdrada nr 447 - Stanisław Michalkiewicz
35,70 zł 32,90 zł
szt.
Szara Tom I/II - Tomasz Krzyżanowski
Szara Tom I/II - Tomasz Krzyżanowski
75,00 zł 69,00 zł
szt.
Produkt dnia
Międzymorze - Marek Jan Chodakiewicz
Międzymorze - Marek Jan Chodakiewicz
79,90 zł
szt.
To tylko mafia - Wojciech Sumliński
To tylko mafia - Wojciech Sumliński
44,90 zł
szt.
Zabić komendanta - Leszek Szymowski
Zabić komendanta - Leszek Szymowski
34,90 zł 9,90 zł
szt.
Niemcy, Rosja i kwestia polska - Roman Dmowski
Niemcy, Rosja i kwestia polska - Roman Dmowski
29,90 zł 20,00 zł
szt.
Polska i Niemcy - Jędrzej Giertych
Polska i Niemcy - Jędrzej Giertych
20,00 zł
szt.
Cara al Sol - Tadeusz Zubiński
Cara al Sol - Tadeusz Zubiński
45,00 zł 39,90 zł
szt.
Paszkwil Wyborczej - Leszek Żebrowski III wydanie
Paszkwil Wyborczej - Leszek Żebrowski III wydanie
34,90 zł 29,99 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy

Fałszywa-pandemia.jpg
  • nowość
Cena: 29,90 zł 29.90
ilość szt.
Ocena: 3.72144
Producent: -
Kod produktu: DFBE-181AA

Opis

„Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani”  – Mark Twain

Nasze dane sugerują, że COVID-19 odznacza się śmiertelnością, która mieści się w granicach sezonowej grypy.

Prof. dr med. John Ioannidis, epidemiolog i biostatystyk, jeden z najczęściej cytowanych naukowców świata: wirus wpływa w znacznie wyolbrzymiony sposób na nasze życie. To jest zupełnie nieproporcjonalne do rzeczywistego zagrożenia, które pochodzi od koronawirusa. Astronomiczne, gospodarcze szkody, które teraz powstają, nie są adekwatne do zagrożenia tym wirusem. Jestem przekonany, że umieralność z powodu koronawirusa nie będzie widoczna w umieralności rocznej nawet w postaci piku (wzrost zgonów odbiegający od średniej).

każdy, kto umarł na tzw. koronawirusa, miał choroby współistniejące.

koronawirus tylko na zasadzie wyjątku jest śmiertelny, a w większości wypadków jest w znacznej mierze nieszkodliwą infekcją wirusową.

Prof. dr med. Klaus Püschel, ekspert w dziedzinie medycyny sądowej, dyrektor Instytutu Medycyny Sądowej kliniki uniwersyteckiej w Hamburgu : Na pytanie, czy widzi jakieś różnice w ciałach zmarłych, w których stwierdzono obecność koronawirusa w porównaniu do innych chorób zakaźnych, odpowiada: Nie. Obraz jest podobny do innych infekcji wirusowych dróg oddechowych i płuc. Myślę, że z czasem ustalimy coś specyficznie związanego z COVID-19, ale zasadniczo przebieg i obraz organów wewnętrznych jest taki sam.

 

Nie ma epidemii ani pandemii koronawirusa. Ani w Polsce, ani w żadnym innym kraju. Chociaż niektóre rejony świata mają większe problemy niż inne, nie wynika to jednak z większej śmiertelności koronawirusa jako takiego, ale z dodatkowych czynników, „podłoża”, na które natrafia wirus, jak np. duża ilość zakażeń szpitalnych, zły stan służby zdrowia, panika, struktura wiekowa społeczeństwa, stan zdrowia populacji itp. Myślę, że stanie się to jasne po lekturze tej książki. Zdaję sobie sprawę, że teza o braku pandemii może brzmieć dla niektórych zupełnie niewiarygodnie i rodzić dysonans poznawczy, ale każdy z Czytelników powinien zadać sobie pytanie, czy wierzy niezależnym i odważnym naukowcom, pomiędzy którymi są również światowej klasy specjaliści, i przedstawianym przez nich danym naukowym, czy rządowi, politykom i ich anonimowym „ekspertom”.

Ze Wstępu dr. Mariusza Błochowiaka

Dane techniczne

Liczba stron 259
Okładka miękka
Format 19,5 x 12,5 x 1,5 cm
ISBN 978 -83- 65964-07-6
Wydawnictwo Osuchowa
Rok wydania 2020

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (18)

20 lipca 2020

Można by odnieść wrażenie, że tak jak krytykowani rzekomi twórcy „pandemii”, również tzw „odważni” i „niezależni”, którzy ją kwestionują próbują zrobić ma tej całej sytuacji pieniądze, czego przykładem jest powyższa publikacja..

20 lipca 2020

Polecam szumi Ł pewnie sie boi tej ksiazki jak diabel wody swieconej hehe

21 lipca 2020

Kupiłem, czytam, polecam. Kupię chyba jeszcze z 10 egz. i rozdam znajomym.

22 lipca 2020

Pandemią ogłoszona przez WHO jest wynikiem zaplanowanego działania ONZ. Już w 2005 roku powstał projekt międzynarodowej ustawy zdrowotnej tzw. IHR 2005, który został ratyfiowany przez państwa członkowskie w 2007 r. W Polsce w 2008 r. Sejm uchwalił ustawę o przeciwdziałaniu chorobom zakaźnym, która dostosował polskie prawo do wymogów IHR 2005. Od tamtej pory wybuchła na świecie nic nie znaczące lokalne epidemię takie jak Sars, mera, świńska grypa czy nawet ebola, które siłą natury ludzkość pokonała. Jednak ONZ nie dawało za wygraną i W 2018 r. powołał agencję GPMB, która w połowie 2019 r. zaleciła ONZ i WHO przeprowadzenie ćwiczeń i symulacji do września 2020 na świecie na wypadek celowego uwolnienia patogenu dróg oddechowych, co ma obecnie miejsce. Tak są to symulacje i ćwiczenia.

26 lipca 2020

Mam dowody na fałszowanie badań na liczbe limfocytów CD4 wykonanych po 2017 roku. Wszystkie osoby, które wykonywały takie badania przed rokiem 2017 i po, i mają ich wyniki, niech kontaktują się ze mną.

27 lipca 2020

Oczywiscie chca nas zastraszyc,udalo sie!!! 99% ludzi wierza TV!!!! Kiedys w sklepie mialam odsloniety czubek nosa.Jak na mnie kobieta naskoczyl!!! Zapytalam ja czy ona ma maseczke??? (Miala ja prawie na oczach) jest pani zadowolona? Wiec prosze odejsc ode mnie i dac mi spokoj.Ludzie!!!! Nie ma zadnej Pandemii!!!

29 lipca 2020

Ważne ze ktokolwiek pisze o tej ściemie, to co się dzieje to jakiś Matrix , to jak ludzie zostali zaprogramowani, żeby przyjąć media mainstreamowe za główne źródło wiedzy jedyną prawdę !

2 sierpnia 2020

Znajoma pojechała z synem do szpitala bo się skaleczyl w rękę i miał 3szwy do założenia.to zrobili mu niby test i chłopak niby chory.matka się wyklucila ze jest zdrowy.to zrobli drugi test i nic nie było.wyniki są sfałszowane.a ludzi faszeruja lekami żeby źle się czuli.bo jak maja pacjenta niby z wirusem to szpital kasę dostaje za tego pacjenta od państwa.

3 sierpnia 2020

Bzdury. Nie czytać. Ktoś ma ludzi za głupków. Z danych Głównego Inspektoratu Sanitarnego (opracowanych na podstawie informacji WHO oraz europejskiego i amerykańskiego centrum ds. zapobiegania i kontroli chorób - ECDC i CDC) wynika, że obecnie wskaźnik śmiertelności z powodu COVID-19 wynosi 3,7 proc. Jest to średnia ze wszystkich państw, w których odnotowano przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. W poszczególnych krajach wskaźniki te są różne (np. we Włoszech wynosi ponad 6 proc.). Są one wyższe niż w przypadku grypy sezonowej, która - jak podaje WHO - przyczynia się do śmierci mniej niż 1 proc. chorych.

3 sierpnia 2020

Widzę że zjazd płaskoziemców jest w tym wątku. Ludzie umierają a banda niedouków wierzy w teorie spiskowe. Weźcie łykajcie witaminę C lewoskrętną i przestańcie powtarzać pseudoteorie jakiś nawiedzonych fantastów.

5 sierpnia 2020

@Bart ok, ale jaką masz pewność że 701k to prawdiwa liczba zmarłych konkretnie na covid? Zarówno u nas jak i na świecie szpitale dostają kasę na oznakowanie zmarłego C19 niekoniecznie po badania, w moim mieście były takie przypadki, 12k za zmarłego, także przejrzyj na oczy. Wiesz ile było samobójstw na świecie od początku roku? ok 500-600k więc to tez pandemia hmmm....

5 sierpnia 2020

Książkę napewno kupię, prawie od samego początku jestem na bieżąco i wystarczy trochę pomyśleć, aby zobaczyć, że to totalne kłamstwo!

5 sierpnia 2020

Tyle ile ludzi tyle jest zdań na tym świecie. Myśle, że koronawirus istnieje, jednak media za bardzo nakręcają to wszystko, i niepotrzebnie ludzie sieją panikę. Można powiedzieć, że więcej teraz z tego pandemii strachu powstało :)

7 sierpnia 2020

@kevin sam w SB Nie można mówić o pandemii samobójstw bo to nie choroba zakaźna. Niemniej warto wspominać o problemach psychicznych, bo w Polsce to nadal w dużej mierze temat Tabu mimo tego, że śmierci samobójczych jest np. blisko 2-krotnie więcej niż śmierci na drogach. Jednak nie znaczy to, że zapinanie pasów nie ma sensu bo samobójców jest więcej... Analogicznie do koronawirusa, radykalne obostrzenia związane z covid-19 w dużej mierze nie są zasadne, jednak są drobne zasady które nie wymagają dużo od obywateli, a mogą pomóc w przejściu przez sytuację w jakiej się znajdujemy.

9 sierpnia 2020

Ludzie to debile zero myślenia. Nie dziwię się że ktoś wpadł na taki pomysł żeby stworzyć fałszywą pandemię. Ciemna masa

9 sierpnia 2020

Brak słów. Dalej idźcie baranki na rzeź

9 sierpnia 2020

Lucyna, 4 komenty wyżej, to klasyczny fastfoodowy mundruś. Najbardziej przekonujący argument: „Ludzie umierają, a (...)” :D Lucyna, w dzien widno, w nocy ciemno, a ty wierzysz, ze piszesz do kogoś. Lubię takie lucynowe komenty - autor swoją kosmiczną ignorancją - z pewnością nieświadomie - zawsze trochę rozluźnii atmosferę.

9 sierpnia 2020

Do Lucyny trolla Tak ludzie umierają na raka i wiele innych przewlekłych chorób bo nie otrzymują pomocy na czas, bo trzeba najpierw wymazać covid a na leczenie własciwej choroby jest za późno. A lekarze robią sobie jaja i kręcą filmiki z "koronką" na łóżkach szpitalnych. Zadłużone szpitale dostają kasę za zgon z wpisanym covidem a izby lekarskie są na smyczy czyli oficjalnych listach płac koncernów farmaceutycznych. To też są teorie spiskowe?

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Nowości
Dzienniki z Powstania Warszawskiego
Dzienniki z Powstania Warszawskiego
29,00 zł
szt.
Zawsze Wierni nr 208/2020
Zawsze Wierni nr 208/2020
14,00 zł
szt.
Wielki Atlas Wojny 1920 Roku
Wielki Atlas Wojny 1920 Roku
130,00 zł
szt.
Warszawa 1920 (w systemie WB-95)
Warszawa 1920 (w systemie WB-95)
85,00 zł
szt.
Warszawa 1920 - Jarosław Stryjek
Warszawa 1920 - Jarosław Stryjek
25,00 zł
szt.
W obronie Tradycji - Roberto de Mattei
W obronie Tradycji - Roberto de Mattei
47,00 zł
szt.
Waluty
Statystyki
Produkty:
2095
Kategorie:
98
Nowości:
73
Promocje:
225
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl